به منظور تسهیل ارایه خدمات و کاهش اتلاف وقت و انرژی و همچنین امکان دسترسی شرکتهای مستقر در شهرستانها  به خدمات با کیفیت تصمیم به ارایه برخی از خدمات دفتر به صورت  انلاین (از راه دور) نمودیم. بدین منظور کافی است اطلاعات گارگاه خود را برای ما بوسیله ایمیل و یا فکس ارسال کنید و  در سریع ترین زمان ممکن نتیجه کار را در محل کارگاه خود دریافت نمایید ودیگر نیازی به حضور شما در دفتر ما نخواهد بود .

اجرای طرح های طبقه بندی مشاغل پیمانکاریها و انجمن های صنفی شرکتهای پیمانکاری

دفتر تدبیر شغل امادگی دارد که با دریافت اطلاعات  پرسنل  شاغل در شرکت شما  به وسیله ایمیل و یا فکس اقدام به اجرای طرح طبقه بندی مشاغل برای گارگاه شما بنماید . بدین منظور کافیست فرم خام مربوطه را دریافت نموده و  پس از تکمیل آن را برای ما ارسال نمایید و پس از اتمام کار، طرح طبقه بندی مشاغل  کارگاه خود را در محل کارگاه دریافت نمائید.

 

تنظیم قراردادهای مشاوره، کارمزدی، زمان مزدی، بهره وری و پیمان دسته جمعی

 با ارسال پیش نویس قرار داد و یا ارسال الزامات و نکات ضروری مد نظر خود در تنظیم قرار داد, دفتر تدبیر شغل اقدام به تهیه قرار داد مورد نظر  مطابق با اخرین تغییرات قانون کار و ایین نامه های مربوطه  نموده و برای شما ارسال می نماید. کارشناسان ما تا حصول نتیجه نهایی در کنار شما خواهند بود.

تهیه و تنظیم لوایح دفاعی برای مراجع حل اختلاف کارگری و دیوان عدالت اداری

کارشناسان ما  با سالها تجربه در حل پرونده های حقوقی مربوط به قوانین کار  اقدام به نگارش، تدوین و یا بازبینی  لوایح  شما برای حضور موفق در مراجع حل اختلاف خواهند نمود. مستندات خود را برای ما ارسال کنید . کارشناسان ما همکار امین شما در سراسر کشور خواهند بود .